Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Warunki sprzedaży i dostawy

Warunki sprzedaży i dostawy w sklepie on-line.

 
Postanowienia wstępne
 
1.1. Warunki sprrzedaży i dostawy (wsdt) dotyczą zamówień na towary dostępne w sklepie on-line i nie mają zastosowania dla indywidualnej produkcji.
1.2. Zamawiający niniejszym oświadcza, że zapoznał się z owymi warunkami i w pełni je akceptuje.
 
Zamówienia
2.1. Wszystkie ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 23% podatku VAT.

2.2. Zamówienie można złożyć za pomocą sklepu on-line lub telefonicznie pod nr:  55 619 40 88 lub na mail: info@hang-on.pl.
 
2.3. Czas realizacji zamówienia, w zależności od dostępności artykułu, trwa od 7 do 20 dni roboczych.

2.4. Dostępne formy płatności to:

a)  przedpłata na konto Hang On Polska na podstawie faktury pro forma. Prosimy o nie opłacanie zamówienia bez otrzymania faktury pro forma i potwierdzenia dostępności.
b)  płatność przy odbiorze zamówienia (za pobraniem).

2.5. Prosimy o przemyślane zakupy. Nie przyjmujemy zwrotów. Nie prowadzimy wymian.
Warunki dostawy
 
3.1. Zamówienia są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Można również odebrać zamówienie osobiście w siedzibie Hang On Polska po uprzednim umówieniu odbioru pod nr.: 55 619 4090.
3.2. Koszt dostawy jest uzależniony od wielkości zamówienia i wynosi 20 zł netto za każde 3 opakowania. Koszt dostarczenia paczki za granicę jest ustalany z klientem indywidualnie.

3.3. W przypadku otrzymania uszkodzonej przesyłki prosimy o sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera, będącego podstawą do złożenia reklamacji w firmie kurierskiej.

 
Postanowienia końcowe

4.1. Hang On Polska może dokonać zmian w niniejszym regulaminie. Zmiany obowiązują od chwili ich publikacji na stronie internetowej.

4.2. Zmiany nie wpływają negatywnie na prawa i obowiązki zamawiającego w zakresie usług przekazanych do realizacji.

4.3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, ustawy z dnia 02.02.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

4.4. Składając zamówienie na stronie www.hang-on.pl klient oświadcza, że zapoznał się z treścią WSiDT i akceptuje jego postanowienia. W przypadku niedotrzymania przez Zamawiającego postanowień regulaminu, Hang On Polska jest upoważniony do unieważnienia złożonego zamówienia.

4.5. Wszystkie materiały graficzne zamieszczone na stronie są własnością firm Hang On Polska. Nieupoważnione kopiowanie, publikacja lub inne wykorzystanie bez zgody będzie naruszeniem praw autorskich.

4.6. Wszelkie sugestie i uwagi odnośnie funkcjonowania strony prosimy kierować na adres info@hang-on.pl.

pixelpixel