Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

Od momentu powstania Hang On w 2001 r. w Danii, wypracowaliśmy doskonałe umiejętności i know how w dziedzinie wieszaków odzieżowych. Przez wiele lat zbudowaliśmy trwałe i oparte na zaufaniu relacje z klientami i kooperantami.

Naszymi głównymi rynkami dystrybucji są: Polska, Skandynawia, Niemcy i Holandia. Obecnie całą produkcję realizujemy w kilku własnych jak i współpracujących fabrykach na Dalekim Wschodzie. Nasi podwykonawcy są starannie selekcjonowani, a z niektórymi z nich współpracujemy aż od 2001 r.
 
Naszą misją jest 100% satysfakcja klienta, osiągana przez najwyższej jakości produkty i możliwie wysokie standardy, które czynią nas stałym i godnym zaufania partnerem podmiotów branży odzieżowej,  chcących pokreślić indywidualizm swej marki i podwyższyć jakość prezentacji odzieży.
 

Jesteśmy partnerem dla firm poszukujących nowatorskich rozwiązań i innowacji, jak również bardziej klasycznych wzorów, zawsze koncentrując się na najwyższej jakości.

 

Polityka i filozofia zarządzania

Naszą misją jest 100% satysfakcja klienta, osiągana przez najwyższej jakości produkty i możliwie wysokie standardy, które czynią nas stałym i godnym zaufania partnerem podmiotów branży odzieżowej,  chcących pokreślić indywidualizm swej marki i podwyższyć jakość prezentacji odzieży.
 
Kierownictwo i pracownicy Hang On wspólnie stworzyli filozofię biznesu, opartą na 5 kluczowych wartościach:
 
KULTURA PRZYJAZNA ODBIORCY
Niezawodność, poświęcenie i stałe dążenie do doskonalenia procedur i działań w celu zwiększenia wzajemnych korzyści osiąganych dzięki współpracy z naszymi odbiorcami.
 
WYSOKIE ZDOLNOŚCI PRZEDSIĘBIORCZE
Pragniemy osiągać wzrost ekonomiczny wyłącznie w oparciu o wysokie standardy, wzajemny szacunek i sprawiedliwe postępowanie. Jednocześnie, by móc rozwijać działalność, musimy być konkurencyjni, lecz tylko w profesjonalny sposób. Mądre inwestycje dziś zaprocentują satysfakcją klientów w krótkim i długim okresie.

ZOBOWIĄZANIE WOBEC ZAGRANICZYCH PARTNERÓW
Dzięki partnerstwu i dobrym relacjom pomiędzy firmami i ludźmi, osiągniemy stabilny wzrost na dzisiejszym trudnym i konkurencyjnym rynku.

SPOŁECZNIE I ETYCZNIE ODPOWIEDZIALNA PRODUKCJA I PRODUKTY
W globalnym świecie chcemy zachęcać wszystkich naszych partnerów do społecznego, etycznego i odpowiedzialnego zachowania. Chcemy być źródłem inspiracji i wzorem dla naszych partnerów, w którym współpraca oznacza współodpowiedzialność.
 
ATRAKCYJNE I ROZWOJOWE ŚRODOWISKO DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW

Wierzymy, że potrzebujemy utalentowanych i silnie zmotywowanych pracowników, by pozostać konkurencyjnymi i atrakcyjnymi partnerami naszych klientów.

 

Odpowiedzialność

Chcemy być źródłem inspiracji i wzorem przedsiębiorstwa globalnego. Oznacza to, iż czujemy się odpowiedzialni, kiedy to tylko możliwe, za ulepszanie świata. To dla nas wyzwanie, gdyż nasze produkty produkowane są daleko od miejsca, w którym są sprzedawane i użytkowane.
 
Mamy świadomość tego, że Hang On jako indywidualna firma nie zdoła sama ocalić świata, lecz wierzymy, że dzięki odpowiedzialnemu zachowaniu i wytrwałości w działaniach, nie będą one obojętne.
 

Nasze zasoby i energię zarządzania koncentrujemy na udoskonalaniu naszych fabryk. Wspieramy działania zewnętrzne i stale pracujemy nad ulepszaniem i rozwojem firmy w tym kierunku.

 

Współpraca

Hang On Polska cały czas poszukuje partnerów handlowych. Zapraszamy do kontaktu.

pixelpixel